DRBIO Ekosistemi

DRBIO Ekosistemi

DRBIO; yaşamı ve yaşatmayı hedefleyen, sağlık, çevre ve enerji alanında oluşturulmuş ve oluşturulacak 7 ayrı iş koluyla temsil edilen, alanında çığır açan buluşları bir ekosistemde buluşturan bir kripto varlıktır.

Quantum DRBIO, Sağlık Kanıtı (PoH), İş Kanıtı (PoW) adı verilen yeni, özgün bir çalışma algoritmasına dayanmaktadır ve canlı hayattaki şifalanmayı, yapılan işleri sanal gerçeklikte kanıtlayan ilk Blockchain tabanlı ekosistemdir. Şifalanmayı, merkezi olmayan uygulamaları ve küresel gerçeklikleri birbirine bağlayacak evrensel bir platformdur.

DRBIO Blok Zinciri, Sağlık Kanıtı (PoH), İş Kanıtı (PoW) adı verilen yeni, özgün bir çalışma algoritmasına dayanır ve madencileri Quantum DRBIO blok zincirinin yerel belirteci olan DRBIO ile ödüllendirir. 

01 Ocak 2023'de resmi olarak başlatılacak olan Quantum DRBIO Blockchain, dünyanın en büyük halka açık, sağlık, çevre ve enerji ağının yeni gücüdür. 

Devrim niteliğindeki gelişimimiz, en yeni nesil gelişen teknolojilerin, son derece yetenekli, deneyimli ve yetkin bir ekiple birlikte güçlü, pazar lideri stratejik ortakların birleşimi, doğuştan sağlık hakkına sahip olan her canlı için onurlu bir yaşam deneyimi sunabileceğimiz anlamına geliyor.